HODOWLA KOTÓW NEVA MASQUERADE TANDILLO * PL

 

Jesteśmy w pełni legalną Hodowlą kotów rasy Neva Masquerade zarejestrowaną w Cat Club Feniks należącym do Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia.

Jesteśmy małą, domową hodowlą. Wszystkie nasze koty są pełnoprawnymi członkami rodziny. Są kochane i zadbane, mieszkają w naszym domu i asystują nam we wszystkim co robimy. Dokładamy wszelkich starań aby koty z naszej hodowli były radosne, zawsze chętne do zabawy a jednocześnie miały łagodne i przyjacielskie usposobienie.

Tandillo.pl

Kotki do rozrodu wybierane są nie tylko ze względu na charakter ale także pod kątem wyglądu oraz zgodności ze standardem rasy.  Kocięta przychodzące na świat w naszym domu, otoczone są miłością i opieką. Od pierwszych chwil życia są noszone na rękach, głaskane i przytulane. Przyzwyczajone do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych jak czesanie i obcinanie pazurów. Znają wszystkie odgłosy domowego życia. Nauczone są zabaw z dziećmi (małymi i dużymi 🙂 ) oraz z psem.

Efekty naszej pracy hodowlanej poddajemy ocenie na licznych wystawach krajowych i zagranicznych uzyskując doskonałe oceny, nagrody i wyróżnienia.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial