Wolne Kocięta Neva Masquerade

Nasze kocięta od pierwszych chwil życia otoczone są miłością i troską. Uczestniczą w naszym codziennym życiu i zawsze są traktowane jak członkowie naszej rodziny. Dlatego szukamy dla nich kochających i odpowiedzialnych właścicieli którzy będą mogli zapewnić im opiekę przez całe życie.

Dbając o szczęśliwe dzieciństwo i prawidłową socjalizację naszych kociąt nie wydajemy ich do nowych domów przed ukończeniem 14 tygodnia życia.

Maluchy opuszczające naszą hodowlę są dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zaczipowane. Posiadają 5-cio pokoleniowy rodowód wydany przez Polską Federację Felinologiczną, który jest akceptowany przez wszystkie federacje felinologiczne na całym świecie. Otrzymują także książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami, odrobaczeniami i numerem chipu oraz wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu. Wszystkie kocięta są rejestrowane w bazie Safe Animale. Z nowymi właścicielami podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.

Cena kociaka na kolanka pozostającego w Polsce to 3.200 zł – 4.000 zł, natomiast kociaka wyjeżdżającego za granicę od 800 euro.

W przypadku kota wyjeżdżającego za granicę podana cena obowiązuje tylko w przypadku krajów w których kwarantanna po szczepieniu przeciw wściekliźnie wynosi 21 dni. W pozostałych przypadkach ustalana jest indywidualnie w zależności od wymagań weterynaryjnych.

Cena kociaka hodowlanego zawsze ustalana jest indywidualnie.

Podstawą rezerwacji jest wpłata opłaty rezerwacyjnej wynoszącej 1/3 ceny kociaka.

kocięta

Polecamy piękne kocięta Neva Masquerade. Wszystkie nasze maluszki otrzymują międzynarodowy rodowód oraz wyprawkę. Zapraszamy!

Cechy

Kot syberyjski   jest bardzo czułe o dużej dozie osobowości i wesołości. Syberyjczyk jest podatn na manipulacje i zauważono, że Syberyjczycy fascynuje się wodą, często wrzucając zabawki do swoich naczyń z wodą lub badając wanny, zanim wyschną. Syberyjczycy wydaje się bardzo inteligentne,  rozwiązują  problemy, aby uzyskać to, czego chcą.

Pomimo swoich rozmiarów jest bardzo zwinny i świetnie skacze, potrafi tak przeskoczyć wysokie regały w jednym rzędzie. Syberyjczyk jest bardzo zorientowani na ludzi i muszą być blisko swoich ale właścicieli. Spotkają się z tobą pod drzwiami, kiedy wrócisz do domu i opowiedzą ci o swoim dniu i chcą usłyszeć o twoim
Syberyjczycy są gadatliwi, ale nie tak rozmowni jak rasy orientalne; wyrażają się cichym miauczeniem, trylami, ćwierkaniem i mruczeniem i przypominającym tak motorówkę. Lubią siedzieć na kolanach podczas pielęgnacji, ponieważ co szczególnie im się podoba. Inną ulubioną grą jest przynoszenie ale zabawki, którą ale możesz rzucać raz za razem — i znowu. Kocha wszystkie rodzaje zabawek — i zrobi zabawkę z niemal wszystkiego. Ponieważ Programy przyrodnicze w telewizji z ćwierkającymi ptakami lub piszczącymi myszami sprawią, że Syberyjczycy będzie biegać; ale postawi delikatne stopy na ekranie i spróbują uchwycić trzepoczące obrazy.

Cechy

Koty syberyjskie to czułe koty o dużej dozie osobowości i wesołości. Są podatne na manipulacje i zauważono, że Syberyjczycy fascynują się wodą, często wrzucając zabawki do swoich naczyń z wodą lub badając wanny, zanim wyschną. Syberyjczycy wydają się bardzo inteligentni, potrafią rozwiązywać problemy, aby uzyskać to, czego chcą.

Pomimo swoich rozmiarów są bardzo zwinne i świetnie skaczą, potrafiąc tak przeskoczyć wysokie regały w jednym rzędzie. Syberyjczycy są bardzo zorientowani na ludzi i muszą być blisko swoich ale właścicieli. Spotkają się z tobą pod drzwiami, kiedy wrócisz do domu i opowiedzą ci o swoim dniu i chcą usłyszeć o twoim
Syberyjczycy są gadatliwi, ale nie tak rozmowni jak rasy orientalne; wyrażają się cichym miauczeniem, trylami, ćwierkaniem i mruczeniem i przypominającym tak motorówkę. Lubią siedzieć na kolanach podczas pielęgnacji, ponieważ co szczególnie im się podoba. Inną ulubioną grą jest przynoszenie ale zabawki, którą ale możesz rzucać raz za razem — i znowu. Kochają wszystkie rodzaje zabawek — i zrobią zabawkę z niemal wszystkiego. Ponieważ Programy przyrodnicze w telewizji z ćwierkającymi ptakami lub piszczącymi myszami sprawią, że Syberyjczycy będą biegać; ale postawią delikatne stopy na ekranie i spróbują uchwycić trzepoczące obrazy.

Ciało

Ponieważ Tułów średniej długości, dobrze umięśniony, z grzbietem wysklepionym i nieco wyżej niż ramiona, z beczkowatym, jędrnym brzuchem dającym wrażenie solidnej wagi. Ponieważ Dopuszczalne są umiarkowane poduszki żołądkowe lub worek ale głodowy na podbrzuszu. Odkostnianie ale znaczne.

Jestem zawsze do Państwa dyspozycji. w razie pytań proszę o telefon lub maila. Wszystkie nasze kociaku korzystają z kuwety i drapaka. Pieknie już same jedzą. Kocięta jedzą mokrą karmę oraz suchą zostawianą na noc. Kot zawsze je puszki. Kot załatwia się do kuwety. Pisarz pisze wiersz a mama sprząta. Każdy kociak robi masę psikusów i potrafi wysoko skakać.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial