Przedstawiamy kocięta z miotu N urodzone 30.08.2021 roku. Rodzicami zostali koteczka urodzona w naszej hodowli Flora Tandillo*PL oraz piękny kocurek sprowadzony z Rosji Yerofey Lazorevyj Jahont. Chłopcy będą mogli opuścić hodowlę na początku grudnia.

NEVILLE Tandillo*PL  kocur – male

NEM n 21 czarny pręgowany 

W NOWYM DOMU

rodowód /galeria fb

NICO Tandillo*PL  kocur – male

NEM n 09  czarny pręgowany

W NOWYM DOMU

rodowód /galeria fb

NEMO Tandillo*PL  kocur – male

NEM n 21 czarny pręgowany

W NOWYM DOMU

rodowód /galeria fb

Cechy

Koty syberyjskie to czułe koty o dużej dozie osobowości i wesołości. Są podatne na manipulacje i zauważono, że Syberyjczycy fascynują się wodą, często wrzucając zabawki do swoich naczyń z wodą lub badając wanny, zanim wyschną. Syberyjczycy wydają się bardzo inteligentni, potrafią rozwiązywać problemy, aby uzyskać to, czego chcą.

Pomimo swoich rozmiarów są bardzo zwinne i świetnie skaczą, potrafiąc tak przeskoczyć wysokie regały w jednym rzędzie. Syberyjczycy są bardzo zorientowani na ludzi i muszą być blisko swoich ale właścicieli. Spotkają się z tobą pod drzwiami, kiedy wrócisz do domu i opowiedzą ci o swoim dniu i chcą usłyszeć o twoim
Syberyjczycy są gadatliwi, ale nie tak rozmowni jak rasy orientalne; wyrażają się cichym miauczeniem, trylami, ćwierkaniem i mruczeniem i przypominającym tak motorówkę. Lubią siedzieć na kolanach podczas pielęgnacji, ponieważ co szczególnie im się podoba. Inną ulubioną grą jest przynoszenie ale zabawki, którą ale możesz rzucać raz za razem — i znowu. Kochają wszystkie rodzaje zabawek — i zrobią zabawkę z niemal wszystkiego. Ponieważ Programy przyrodnicze w telewizji z ćwierkającymi ptakami lub piszczącymi myszami sprawią, że Syberyjczycy będą biegać; ale postawią delikatne stopy na ekranie i spróbują uchwycić trzepoczące obrazy.

Ciało

Ponieważ Tułów średniej długości, dobrze umięśniony, z grzbietem wysklepionym i nieco wyżej niż ramiona, z beczkowatym, jędrnym brzuchem dającym wrażenie solidnej wagi. Ponieważ Dopuszczalne są umiarkowane poduszki żołądkowe lub worek ale głodowy na podbrzuszu. Odkostnianie ale znaczne.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial